Na letošním ročníku konference TEDx Charles University vystoupí studentka a absolvent FSV UK

Druhá lékařská fakulta Univerzity Karlovy hostí letošní ročník konference TEDx Charles University, která se bude konat v sobotu 18. května 2024 v kampusu 2LF (Plzeňská 311, 150 06 Praha 5-Motol). Akce se bude věnovat tématu „Na čem záleží?“.

Harmonogram akce:

9:00 – otevření dveří

10:00 – první blok

11:15-12:00 – přestávka

12:00 – druhý blok

Mezi řečníky letošního ročníku patří i Rozárie Haškovcová, studentka Institutu politologických studií FSV UK, která se věnuje environmentální politice, a Jan Střecha, absolvent Institutu komunikačních studií a žurnalistiky, který v současnosti působí jako vedoucí marketingu společnosti Rekola.

Akce proběhne v angličtině. Vstupenky si můžete zakoupit zde.

Více informací o programu a řečnících naleznete zde.